Nowa jakość standaryzacji usług i produktów dla Twojego biznesu.

Cieszymy się pełnym zaufaniem Klientów, ponieważ nie tylko inspirujemy, doradzamy, ale przekraczamy oczekiwania, wskazując nowe horyzonty możliwych rozwiązań.

Chcemy, aby pełna satysfakcja z wykonywanych przez nas usług, była tylko solidną podstawą długotrwałej współpracy i by kolejne oferowane pakiety usług, zoptymalizowane były do danych potrzeb Klienta i trafniej wypełniały lukę produktową pomiędzy ceną, a stałym zadowoleniem Klienta. Negotrust to zespół doświadczonych, ambitnych młodych ludzi, realizujących wyznaczone cele, dla których zadania przed jakimi stają są nie tylko inspiracją do dalszych działań, ale punktem wyjścia do tworzenia nowych i niepowtarzalnych rozwiązań. Nasza firma zatrudnia obecnie ponad 2500 doświadczonych Inspektorów Jakości, których oddelegowuje do prac u swoich Klientów wykorzystując do tego rozbudowaną strukturę 20 biur operacyjnych na terenie Polski, Czech, Słowacji oraz Niemiec.

Jakość + redukcja kosztów to dla naszych Klientów nowy standard obsługi.

Istotą działania Negotrust jest profesjonalna dostawa usług z zakresu selekcji, kontroli, naprawy komponentów oraz zabezpieczenia wyrobu gotowego. Naszą specjalnością jest świadczenie wysokiej klasy usług dla naszych Klientów – renomowanych firm polskich jak i zagranicznych. Wszędzie tam gdzie jakość produktów nie jest przypadkowa, nasza firma zapewnia swoim Klientom bezpieczeństwo, rzetelność i obsługę na najwyższym poziomie.