Nasza Jakość

Jakość to niezbędny czynnik funkcjonowania na rynku. Proces interakcji między producentem finalnym, dostawcą ma firmą Negotrust ma skrajnie złożoną naturę i wymaga spełnienia wyostrzonych wymagań związanych z jakością świadczonych usług przez naszą mfirmę.

Certyfikaty Negotrust

Firma Negotrust chcąc sprostać oczekiwaniom swoich Klientów, od samego początku swojej działalności budowała swoje struktury, jak i standardy pracy zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2015.

Dzięki wytężonej pracy i skrupulatności w działaniu, dnia 03.09.2010 firma otrzymała Certyfikat ISO 9001:2009, tym samym potwierdzając najwyższą jakość świadczonych usług. Wraz z rozwojem, firma Negotrust nie tylko utrzymuje niezmiennie wysoką jakość, ale również wprowadza usprawnienia, czego wyrazem są pomyślnie oceniane audyty kontrolne.

ISO 9001: 2015

Szkolenia i rozwój pracowników

Jednym z najważniejszych elementów, na które Negotrust kładzie bardzo duży nacisk, to ciągły proces szkolenia Kadry pracowniczej. Wraz z zatrudnieniem pracownika, automatycznie przypisywana jest mu karta szkoleń, która pozwala na odpowiednie zaplanowanie przebiegu kształcenia stanowiskowego czy produktowego, a także wskazuje na ilość odbytych audytów wewnętrznych potwierdzających nabytą wiedzę w praktyce. Dzięki tak prowadzonej polityce kształcenia pracowników oraz identyfikacji posiadanych umiejętności, pracownicy Negotrust delegowani są do prac w pełni wykorzystujących ich predyspozycje, a także poziom posiadanych umiejętności. Praca w Negotrust to nie tylko możliwość rozwoju zawodowego, ale również solidna podstawa do budowania swojej ścieżki kariery. Negotrust umożliwia zdobywanie doświadczeń nie tylko w małych zakładach produkcyjnych, ale również w dużych koncernach międzynarodowych. W dobie kryzysu na rynku pracy, możliwość poznania wielonarodowej kultury pracy, staje się niewątpliwym atutem, a często wręcz monetą przetargową przy rozpatrywaniu kandydatur w procesie rekrutacyjnym.

Jakość to niezbędny czynnik funkcjonowania na rynku. Proces interakcji między producentem finalnym, dostawcą a firmą Negotrust ma skrajnie złożoną naturę i wymaga spełnienia wyostrzonych wymagań związanych z jakością świadczonych usług przez naszą firmę:

  • Nigdy nie mówimy, że coś jest niemożliwe do zrobienia. Zawsze podejmujemy wysiłek szukania lepszego rozwiązania
  • Nasi inspektorzy są doświadczeni i zorientowani na jakość
  • Nasza elastyczność oznacza dostępność przez 24 godziny 7 dni w tygodniu
  • Wspomagamy proces inspekcji wiedzą inżynierską
  • Szacunek w stosunku do wszystkich jest dla nas kwestią priorytetową
  • Wszystko co robimy jest nacechowane uczciwością i zawsze jest zgodne z prawem