• Strona gwna Negotrust
  • Negotrust-WorkSolutions
  • System Raportowania
  • Facebook

Podmontaż/Produkcja

Negotrust specjalizuje się w usługach wsparcia produkcji – PWS (Production Work Service), w zakresie Podmontażu/ Produkcji w przedsiębiorstwach, w których jest odpowiedzialna za nadzór jakości.

Produkcja

Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza zdobyta dzięki szczegółowej i drobiazgowej selekcji pod kątem zakresu działania danego przedsiębiorstwa, gwarantuje stabilną i niezmienną jakość oraz ciągłość procesu produkcyjnego. Dlatego też firma Negotrust zapewnia niezmienność i dbałość o obszar produkcji, który został powierzony jako jeden z elementów procesu produkcyjnego w celu zminimalizowania kosztów związanych z utrzymaniem dotychczasowych norm produkcji.

 

Prowadzony przez Negotrust Podmontaż/ Produkcja wykorzystuje urządzenia i maszyny zleceniodawcy, dzięki czemu nie występuje koszt przezbrojenia maszyn, czy zmiany układu parku maszynowego. Tak realizowany outsourcing pozwala na brak ingerencji w zaprojektowanym i realizowanym przedsięwzięciu.

wstecz

Partnerzy

News

15 kwietnia 2016 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowej części Kongsberg Automo...

czytaj więcej

W ciągu kilku miesięcy można się spodziewać projektu rozporządzenia w sprawie...

czytaj więcej

Zhejiang Shibao, chiński dostawca przekładni kierownicznych, poinformował, że p...

czytaj więcej

Kontakt

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy uwagi, prosimy o przekazanie ich nam za pomocą formularza kontaktowego.

Imię

Nazwisko

Firma

Telefon kontaktowy

Adres e-mail

Treść wiadomości

Wyślij