• Strona gwna Negotrust
  • Negotrust-WorkSolutions
  • System Raportowania
  • Facebook

Praca

W procesie rekrutacyjnym stosujemy adekwatną do wymogów stanowiska metodę pozyskiwania i selekcji kandydatów. Naszym atutem jest rozbudowana baza danych, którą aktualizujemy na bieżąco. Pozyskujemy kandydatów poprzez ogłoszenia w serwisach internetowych oraz w prasie ogólnopolskiej, lokalnej, a także branżowej. Naszą specjalnością jest również docieranie bezpośrednio do potencjalnych kandydatów aktywnych na rynku pracy.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Jeśli są Państwo zainteresowani podjęciem pracy - prosimy o skorzystanie z formularza aplikacyjnego. Dane przesyłane za pomocą formularza nie będą udostępniane osobom trzecim.
Prosimy o załączenie plików zawierających CV, oraz list motywacyjny.

Załaduj plik

Załaduj plik

APLIKUJ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wskazanych przeze mnie treści formularza, przez administratora bazy danych osobowych w celach marketignowych, informacyjnych, statystycznych, konkursowych, a także w celu badania opinii publicznej. Dane osobowe są przechowywane i przetwarzane zgodnie z zakresem zezwolenia udzielonego przez użytkownika i przepisami prawa polskiego, szczególnie ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)

Partnerzy

News

15 kwietnia 2016 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowej części Kongsberg Automo...

czytaj więcej

W ciągu kilku miesięcy można się spodziewać projektu rozporządzenia w sprawie...

czytaj więcej

Zhejiang Shibao, chiński dostawca przekładni kierownicznych, poinformował, że p...

czytaj więcej

Kontakt

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy uwagi, prosimy o przekazanie ich nam za pomocą formularza kontaktowego.

Imię

Nazwisko

Firma

Telefon kontaktowy

Adres e-mail

Treść wiadomości

Wyślij