• Strona gwna Negotrust
  • Negotrust-WorkSolutions
  • System Raportowania
  • Facebook

Lancia Ypsilon

Lancia Ypsilon w nowej wersji Black&Red i atrakcyjnej cenie debiutuje w Polsce!W ofercie Lancii na polskim rynku debiutuje model Ypsilon w wyjątkowej wersji Black&Red.


Nowość została zbudowana na bazie wersji Silver - dodatkowo w seryjnym wyposażeniu pojawiła się klimatyzacja, radioodtwarzacz CD oraz atrakcyjna czerwono-czarna tapicerka z tkaniny plus dodające pikanterii elementy wykończenia deski rozdzielczej i paneli drzwiowych występujące na przemian w kolorze czerwieni i czerni.


Lancia Ypsilon B&R to model, który można zamówić w czterech kolorach nadwozi: całym czerwonym w odcieniu Rosso Argilla, całym czarnym w odcieniu Nero Vulcano, z trójwarstwowym lakierem w odcieniu Rosso Fiamma i z czerwonym nadwoziem w odcieniu Argilla Red połączonym z czarnym dachem Nero Vulcano (bicolore).Nowa wersja Black&Red Lancii Ypsilon, dostępna jest z jednostką benzynową 1.2 Fire EVO II o mocy 69 KM - tak wyposażony samochód kosztuje w Polsce od 44 900 zł brutto. Porównując tę ofertę z nową ceną małej Lancii w podstawowej wersji Silver, która wynosi teraz 43 900 zł, chłodna kalkulacja skłania do wyboru lepiej wyposażonej wersji B&R. Dodatkowo do wersji B&R producent przygotował atrakcyjny pakiet „I like", składający się z przyciemnianych szyb, 15-calowych felg aluminiowych i systemu HiFi Bose - taki koszyk dodatków kosztuje jedynie 2000 zł. Cena jest niezwykle kusząca, bowiem identyczny zestaw dodatków dokładanych do auta pojedynczo według cennika kosztuje łącznie 3700 zł - oznacza to, ze Klient decydując się na pakiet „I like" oszczędza 1700 zł. Warto podkreślić, że pojazd wyposażony w pakiet „I like" zyskuje na atrakcyjności nie tylko cenowo, ale i wizualnie (felgi ze stopu i ciemne szyby) i użytkowo (system audio).

wstecz

Partnerzy

News

15 kwietnia 2016 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowej części Kongsberg Automo...

czytaj więcej

W ciągu kilku miesięcy można się spodziewać projektu rozporządzenia w sprawie...

czytaj więcej

Zhejiang Shibao, chiński dostawca przekładni kierownicznych, poinformował, że p...

czytaj więcej

Kontakt

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy uwagi, prosimy o przekazanie ich nam za pomocą formularza kontaktowego.

Imię

Nazwisko

Firma

Telefon kontaktowy

Adres e-mail

Treść wiadomości

Wyślij